Reklama
reklama

Znojemský zimní stadion odstartuje po prázdninách v novém

Znojemský zimní stadion čeká hned několik změn. Nejenže v létě dochází k opravě nevyhovující střechy, kterou do stadionu zatéká, renovace se dočká rovněž systém řízení a regulace dávkování čpavku. Opravy budou trvat zhruba tři měsíce. 

Hokejové fanoušky jistě potěší, že prováděné opravy neohrozí plánované zápasy znojemských Orlů. Ti by měli začít hrát již 5. srpna. Dělníci totiž stávající střešní konstrukci nebudou odstraňovat úplně, ale pouze ji překryjí novými tepelnými a hydroizolačními vrstvami. Rekonstrukce se zaměří i na ochranu před účinky blesku a její součástí bude také záchytný systém zabraňující pádům osob. Podle webových stránek města se náklady vyšplhají na zhruba deset a půl milionu korun.

Vyměněn bude i stávající zastaralý systém pro řízení dávkování čpavku, který je nutný k výrobě ledové plochy a jejímu zachování. Zimní stadion dostane novou a mnohem výkonnější technologii.

Nejvýraznější kosmetickou změnou bude ale pro stadion jeho nový název. Zástupci hokejových Orlů totiž podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci se společností Nevoga, která se tak stává hlavním partnerem. Její jméno ponese i hokejový stánek. Po dobu minimálně čtyř let bude tedy jeho oficiálním názvem Nevoga Arena.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře