Reklama
reklama

Zfetovaný muž naboural pět aut. Na místě ihned přišel o řidičák

Zběsilou jízdu zakončil včera ráno pětadvacetiletý muž dvěma nehodami. Když nemohl pokračovat v jízdě, z místa nehody utekl. Policii se jej však podařilo brzy vypátrat a vyšlo najevo, že byl pod vlivem pervitinu.

Pětadvacetiletý řidič zběsile projížděl se svou Škodou Rapid znojemskou Louckou ulicí a zřejmě z důvodu nepřiměřené rychlosti nezvládl projetí levotočivé zatáčky. Narazil zde do zaparkovaného auta, které bylo nárazem odhozeno a došlo k poškození i tří dalších vozidel v řadě. Mladík však na místě nezůstal a pokračoval v další jízdě.

 Svou jízdu, která se naštěstí obešla bez zranění osob, zakončil v obci Nový Šaldorf-Sedlešovice. Tam opět nezvládl projetí levotočivé zatáčky. Narazil na obrubník, najel na chodník a potom zpět na komunikaci. Po této krkolomné jízdě již nebyl jeho vůz schopný provozu. Řidič nechal své auto na místě a utekl. Díky pohotovým reakcím všímavých občanů a policii podařilo velice brzy řidiče vypátrat. Vyšlo najevo, že je pod vlivem pervitinu. Hmotná škoda byla vyčíslena zhruba na sto třicet tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře