Reklama
reklama

Zfetovaný muž naboural pět aut. Na místě ihned přišel o řidičák

Zběsilou jízdu zakončil včera ráno pětadvacetiletý muž dvěma nehodami. Když nemohl pokračovat v jízdě, z místa nehody utekl. Policii se jej však podařilo brzy vypátrat a vyšlo najevo, že byl pod vlivem pervitinu.

Pětadvacetiletý řidič zběsile projížděl se svou Škodou Rapid znojemskou Louckou ulicí a zřejmě z důvodu nepřiměřené rychlosti nezvládl projetí levotočivé zatáčky. Narazil zde do zaparkovaného auta, které bylo nárazem odhozeno a došlo k poškození i tří dalších vozidel v řadě. Mladík však na místě nezůstal a pokračoval v další jízdě.

 Svou jízdu, která se naštěstí obešla bez zranění osob, zakončil v obci Nový Šaldorf-Sedlešovice. Tam opět nezvládl projetí levotočivé zatáčky. Narazil na obrubník, najel na chodník a potom zpět na komunikaci. Po této krkolomné jízdě již nebyl jeho vůz schopný provozu. Řidič nechal své auto na místě a utekl. Díky pohotovým reakcím všímavých občanů a policii podařilo velice brzy řidiče vypátrat. Vyšlo najevo, že je pod vlivem pervitinu. Hmotná škoda byla vyčíslena zhruba na sto třicet tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře