Reklama
reklama

Zápis do znojemských mateřských škol se uskuteční v polovině května

Zápis dětí do znojemských mateřských škol pro školní rok 2014/2015 se bude konat v sobotu 17. května od 9 do 12 hodin. Děti budou přijímány do mateřských škol na základě kritérií mateřských škol.

„Věřím, že stejně jako v loňském roce dokážeme jako jedno z mála měst v České republice uspokojit poptávku všech rodičů, jejichž dítě dosáhlo věku tří let. A na to můžeme být hrdí,“ říká místostarosta Jan Grois, který má školství na starosti.

Zápis dětí se uskuteční v těchto školkách: MŠ Znojmo, nám. Armády 9 MŠ Znojmo, Dělnická 2 (i pro odloučené pracoviště Gránická ), MŠ Znojmo, Holandská 2 (i pro odloučené pracoviště Loucká 7), MŠ Znojmo, Pražská 80 (i pro odloučené pracoviště MUDr. J. Janského 13), MŠ Znojmo, Přímětice 279 (i pro odloučené pracoviště Přímětice 116), MŠ Znojmo, nám. Republiky 15 a také na odloučeném pracovišti Rudoleckého 19, ZŠ JUDr. J. Mareše a MŠ, Znojmo, Klášterní 2 a na odloučeném pracovišti v Konicích, ZŠ P. Diviše a MŠ, Znojmo – Přímětice 569 na odloučeném pracovišti MŠ v Mramoticích, ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 na odloučeném pracovišti MŠ Slovenská 33.

V den zápisu přinese zákonný zástupce dítěte vyplněnou přihlášku, originál rodného listu dítěte a občanský průkaz k ověření uvedených údajů. Přihláška musí obsahovat všechny náležitosti a vyjádření lékaře ke zdravotnímu stavu dítěte. Bez lékařského potvrzení je přihláška neplatná a nebude zaevidována. Seznam přijatých dětí bude zveřejněn na veřejně přístupném místě ve škole, a to na dobu 15 dnů. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená.

Tiskopisy přihlášek jsou k dispozici ve všech mateřských školách nebo na internetových stránkách města.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře