Reklama
reklama

Volejbal si mohou sportovci zahrát ve Znojmě na novém osvětleném hřišti

Příznivci volejbalu ve Znojmě se mohou radovat z nového sportoviště, které v těchto dnech převzala do své péče městská příspěvková organizace Správa nemovitostí města Znojma.

Završena totiž byla stavba víceúčelového sportovního zařízení, které zahrnuje kromě dvou volejbalových hřišť - z nichž jedno má tartanový povrch a druhé je určené pro plážový volejbal - také tribuny a pokladnu. Převážná část tribun je přitom k stání. Obě hřiště jsou nasvětlena.

Město do nového sportovního stánku investovalo jeden a tři čtvrtě milionu korun bez DPH. Volejbalová hřiště se nacházejí vedle budovy zázemí kluziště, respektive mezi touto budovou a Sokolskou ulicí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře