Reklama
reklama

V kampani „Do práce na kole“ ujeli zaměstnanci 707 km

Město  Znojmo se v květnu zapojilo do kampaně „Do práce na kole“, která je celorepublikovou týmovou soutěží pro zaměstnance, kteří dojíždí, nebo začnou dojíždět do práce na kole. 

Za město Znojmo se zúčastnil tým v čele se starostou Vlastimilem Gabrhelem, dále Sandra Neulingerová, Alena Rybníčková, Svatava Hegarová Růžičková a Tomáš Šturala. Ti ujeli dohromady 707 km.

Vítězem s nejvíce ujetými kilometry je vedoucí odboru majetkového Sandra Neulingerová. Celkem najela 430 km. „Vítězce gratuluji. Je vidět, že má sportovního ducha a zápal pro věc. Zároveň chci poděkovat všem svým kolegům, kteří se rovněž zapojili  a šli všem příkladem,“ říká starosta Znojma Vlastimil Gabrhel.

Akce Do práce na kole proběhla již šestým rokem. Zapojit se může kdokoliv, kdo sestaví tým o minimálně dvou a maximálně pěti členech a zaregistrují se na www.dopracenakole.cz. Každý účastník dostane kvalitní designové tričko z bio bavlny a další motivační dárky. V rámci kampaně se soutěží také o ceny v kategoriích pravidelnost, výkonnost, kreativita nebo cykloopatření.

Zdroj: MěÚ Znojmo

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře