Reklama
reklama

V Domově dětí a mládeže ve Znojmě si pochvalují zmodernizovaný interiér

Dům dětí a mládeže ve Znojmě nabízí malým, větším a koneckonců i dospělým zájemcům bohatý výběr různě zaměřených kroužků. Provozuje je v budově na Sokolské ulici a v objektu na ulici F. J. Curie, který mu pronajalo město Znojmo. To se také o svůj majetek a o to, aby se děti bavily, učily a setkávaly v příjemném a kultivovaném prostředí, patřičně stará.

„V budově na ulici F. J . Curie se díky finančním prostředkům, které poskytlo Město Znojmo, rekonstruovala elektroinstalace a opravily se hromosvody. Třešničkou na dortu pak byla výmalba a položení nového lina ve vstupní hale a v klubovně nebo třeba výměna umyvadla v této místnosti.  Teď ještě chceme pořídit nový nábytek a další vybavení, aby se u nás návštěvníci cítili dobře,“ potvrzuje ředitelka DDM Znojmo Hana Bílková.

Interiér budovy tedy dostal moderní vzhled, přičemž město do oprav investovalo skoro milion korun, přičemž část prací odvedli zaměstnanci Správy nemovitostí města Znojma. Jak dodává ředitelka DDM, pracovníci i návštěvníci DDM, kteří si nově upravených prostor užívají již několik týdnů, jsou nadšeni a hezké prostředí si velmi chválí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Městské divadlo Brno se přidá k dalším brněnským divadelním budovám, které mění svůj vzhled k lepšímu. Během příštích dvou let získá i divadelní dům v Lidické ulici moderní tvář. Podle plánů vyjde...
25.09.2017 - 19:58
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Komentáře