Reklama
reklama

V Domově dětí a mládeže ve Znojmě si pochvalují zmodernizovaný interiér

Dům dětí a mládeže ve Znojmě nabízí malým, větším a koneckonců i dospělým zájemcům bohatý výběr různě zaměřených kroužků. Provozuje je v budově na Sokolské ulici a v objektu na ulici F. J. Curie, který mu pronajalo město Znojmo. To se také o svůj majetek a o to, aby se děti bavily, učily a setkávaly v příjemném a kultivovaném prostředí, patřičně stará.

„V budově na ulici F. J . Curie se díky finančním prostředkům, které poskytlo Město Znojmo, rekonstruovala elektroinstalace a opravily se hromosvody. Třešničkou na dortu pak byla výmalba a položení nového lina ve vstupní hale a v klubovně nebo třeba výměna umyvadla v této místnosti.  Teď ještě chceme pořídit nový nábytek a další vybavení, aby se u nás návštěvníci cítili dobře,“ potvrzuje ředitelka DDM Znojmo Hana Bílková.

Interiér budovy tedy dostal moderní vzhled, přičemž město do oprav investovalo skoro milion korun, přičemž část prací odvedli zaměstnanci Správy nemovitostí města Znojma. Jak dodává ředitelka DDM, pracovníci i návštěvníci DDM, kteří si nově upravených prostor užívají již několik týdnů, jsou nadšeni a hezké prostředí si velmi chválí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Komentáře