Reklama
reklama

Tragická nehoda u Oleksovic na Znojemsku. Řidič zemřel na místě

Vážná dopravní nehoda kamionu a osobního auta zablokovala ve středu odpoledne silnici I/53 z Pohořelic do Znojma u Oleksovic na několik hodin. Řidič osobního auta tam bohužel zemřel na místě.

K tragické dopravní nehodě došlo ve středu na silnici I/53 nedaleko odbočky na obec Oleksovice. Tam se srazilo osobní auto s kamionem. Sedmdesátiletý řidič Škody Octavia jel ve směru od Pohořelic na Lechovice a podle doposud zjištěných informací začal předjíždět nákladní auto jedoucí před ním. V okamžiku, kdy najel do levého pruhu, střetl se s protijedoucím nákladním vozidlem Volvo s návěsem. Náraz byl natolik silný, že osobní auto bylo odhozeno do pravého příkopu, kde zůstalo ležet na boku. Řidič škodovky jel ve vozidle sám a bohužel jeho zranění byla natolik vážná, že jim na místě podlehl. Šofér kamionu zraněn nebyl.

„Policisté na místě provedli prvotní úkony a šofér nákladního vozidla podstoupil odborné měření na alkohol, které vykázalo nulovou hodnotu. Stejně negativně dopadl i test na přítomnost omamných a psychotropních látek. Policejní hlídka vyrozuměla rodinné příslušníky a v současné době zůstává nehoda nadále v šetření,“ uvedla k nehodě mluvčí znojemské policie Kamila Haraštová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře