Reklama
reklama

Srna zavinila nehodu autobusu, tří aut a motorky. Pět lidí se zranilo, srna je mrtvá

V pátek večer se úplně zastavil provoz na hlavním tahu ze Znojma do Jihlavy. Dopravní nehodu autobusu, tří osobních aut a motorky přitom s největší pravděpodobností způsobila srna. Silnice byla desítky minut zcela uzavřena. 

Nehoda se stala poblíž obce Olbramkostel a vzhledem k počtu havarovaných aut a podezření, že bude potřeba vyprostit zaklíněné osoby, vyrazili na místo nejen profesionální hasiči ze Znojma, ale i z Vysočiny. „Ti nakonec nebyli na místě nehody potřeba, protože všichni účastníci dopravní nehody byli mimo svá vozidla a v péči záchranářů. Ti ošetřili pět lidí,“ uvedl mluvčí hasičů David Jirout.

Policie, která nehodu vyšetřuje, po několika desítkách minut zprovoznila jeden jízdní pruh a dopravu na hlavním tahu ze Znojma do Jihlavy řídila kyvadlově. Za nehodu pravděpodobně může srna, se kterou se srazilo první z havarovaných aut. Srna zůstala mrtvá ležet na krajnici.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Každý si představuje ideální víkend jinak. Ten před Velikonocemi, tedy 24. a 25. března, si zájemci mohou zajít do infocentra jaderné elektrárny Dukovany, které si pro návštěvníky připravilo...
20.03.2018 - 14:00
Komentáře