Reklama
reklama

Srna zavinila nehodu autobusu, tří aut a motorky. Pět lidí se zranilo, srna je mrtvá

V pátek večer se úplně zastavil provoz na hlavním tahu ze Znojma do Jihlavy. Dopravní nehodu autobusu, tří osobních aut a motorky přitom s největší pravděpodobností způsobila srna. Silnice byla desítky minut zcela uzavřena. 

Nehoda se stala poblíž obce Olbramkostel a vzhledem k počtu havarovaných aut a podezření, že bude potřeba vyprostit zaklíněné osoby, vyrazili na místo nejen profesionální hasiči ze Znojma, ale i z Vysočiny. „Ti nakonec nebyli na místě nehody potřeba, protože všichni účastníci dopravní nehody byli mimo svá vozidla a v péči záchranářů. Ti ošetřili pět lidí,“ uvedl mluvčí hasičů David Jirout.

Policie, která nehodu vyšetřuje, po několika desítkách minut zprovoznila jeden jízdní pruh a dopravu na hlavním tahu ze Znojma do Jihlavy řídila kyvadlově. Za nehodu pravděpodobně může srna, se kterou se srazilo první z havarovaných aut. Srna zůstala mrtvá ležet na krajnici.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře