Reklama
reklama

Soutěžte o nejlepší sterilovanou okurku a rychlokvašku

Slavnosti okurek se nezadržitelně blíží a s nimi i soutěž o nejlepší sterilovanou okurku a rychlokvašku. I vy se můžete zúčastnit soutěže a dokázat, že děláte ty nejlepší okurky v širokém okolí.

Stačí, když do pátku 31. července přinesete dvě lahve jednoho vzorku vašich sterilovaných okurek nebo rychlokvašek, a to i s receptem, do budovy Znojemské Besedy na Masarykově náměstí. Nezapomeňte přiložit kontaktní údaje, abyste mohli být v případě výhry kontaktováni.

Hodnocení soutěže a vyhlášení výsledků proběhne ve čtvrtek 6. srpna přímo na Masarykově náměstí v rámci samotných Slavností okurek. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře