Reklama
reklama

Sedm opilých mladistvých odhalila policejní kontrola

Sedmnáctiletá dívka nadýchala skoro dvě promile alkoholu. 

Celkem sedm osob mladších osmnácti let, které byly pod vlivem alkoholu, odhalila policie při víkendové akci. Na různých místech na Znojemsku našli policisté pět opilých dívek a dva opilé chlapce, mladistvým bylo od patnácti do sedmnácti let. Právě nejstarší sedmnáctiletá slečna nadýchala nejvyšší hodnotu - 1,84 promile.

Za podávání alkoholu nezletilým policie rozdala blokové pokuty nejčastěji ve výši pět set korun. Jedna dívka uvedla, že se napila sama z odložené sklenice. Ta dostala pokutu dvě stě korun za to, že si přisvojila cizí věc. Policie děti předala rodičům.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře