Reklama
reklama

Řetězová kolize pěti aut na Znojemsku

Hodinu po poledni došlo včera na silnici první třídy č. 53 u odbočky na obec Práče k řetězové kolizi, ve které figurovalo pět aut. 

Osmačtyřicetiletá žena z Třebíčska jela se Škodou Octavia od Znojma směrem na obec Lechovice. Pravděpodobně se nevěnovala plně řízení, přehlédla stojící kolonu osobních vozidel a narazila do Škody Octavia před sebou. Ta byla odhozena na Renault Megane, který dále narazil do Fordu Mondeo a ten ještě do vozu Hyundai. Dva spolujezdci z prostředního vozu utrpěli lehká zranění. Ani jeden z řidičů alkohol před jízdou nepil. Způsobená hmotná škoda je předběžně odhadnuta na tři sta čtyřicet tisíc korun. Řidiči a spolujezdci čtyř stojících vozidel za sebou jsou z Vyškovska, Karvinska, Hodonínska a Znojemska.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře