Reklama
reklama

Propagační spoty o Znojmě se vysílaly ve Spojených státech

Navázaná spolupráce mezi městem a televizní společností Czech-American TV pokračuje i v tomto roce. V loňském roce odvysílala Czech-American TV v rámci pořadu věnovanému jižní Moravě premiérově tři propagační spoty Znojma a to o městě samotném, o vinobraní a o adrenalinovém podzemí. 

Vysílání o Znojmě proběhlo 2. března a 1. června. A ke zhlédnutí jsou i dnes – na internetové adrese www.catvusa.czv záložce Broadcasts. Vysílání pořadu sleduje pravidelně na dva a půl tisíce diváků na televizních obrazovkách a další desetitisíce prostřednictvím internetu. Další vysílání o jižní Moravě je naplánované na srpen. 

Czech-American TV je neziskovou organizací, která si klade za cíl šíření povědomí o České republice a její kultuře. Před více než deseti lety ji založil právě již zmiňovaný John Honner spolu s několika krajany. V USA televizní vysílání, které je v angličtině, sleduje přes dva a půl milionu domácností na kabelové televizi v šedesáti městech a přes sto tisíc diváků prostřednictvím internetu, a to především v Kanadě, Austrálii, Anglii a v Ruské federaci. Televize pro své diváky připravuje i různá speciální vysílání, například program zaměřený čistě na tradice českých Velikonoc nebo Vánoc. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Komentáře