Reklama
reklama

Přímo v centru Znojma se v neděli ráno střílelo. Diabolkami ze vzduchovky

Jako na střelnici si počínali dva muži, kteří v neděli ráno, v centru Znojma, stříleli na reklamní poutač jedné z prodejen. Ten jim totiž posloužil jako terč při zábavě se vzduchovkou.

Počínání dvojice mužů zaznamenali strážníci na kamerovém systému. V Obrokové ulici stříleli ze vzduchovky na poutač. Muži leželi na zemi a střídavě jeden po druhém terč trefovali a vzduchovku si půjčovali. Na místo vyrazila hlídka městské policie, protože muži porušili zákon o zbraních a střelivu, který zakazuje střelbu tam, kde může být ohrožen život nebo zdraví osob nebo způsobena škoda na majetku. A to v centru Znojma bezesporu hrozilo.

Případ, o kterém informoval server iDnes.cz, nyní vyšetřuje státní policie.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře