Reklama
reklama

Přímětické sídliště svítí novotou, děti dostaly i nová hřiště

Ve Znojmě se uskutečnilo otevření přímětického sídliště. Zejména pro děti byl nachystaný program v podání kejklíře Milana Jonáše a DJ Izzyho Coopera. Než se celý program rozjel, zapojily se děti do oficialit. Společně se starostou Vlastimilem Gabrhelem a místostarostou Janem Groisem se děti ujaly slavnostního přestřižení pásky – kde jinde než u nového dětského hřiště.

Slavnostní odpoledne nachystala znojemská radnice pro Přímětické jako poděkování za jejich trpělivost při dlouholeté revitalizaci těchto prostor. Za dětmi přišel nejen kejklíř, ale také kouzelník. Čekala je také spousta her a soutěží nebo malování na obličej.

„Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na revitalizaci přímětického sídliště podíleli. Věřím, že vám, občanům, bude toto nové sídliště dobře a dlouho sloužit. Investice sem, do veřejného prostranství, jsou dobře vynaloženými investicemi města. Jsem rád, že nemalé finanční prostředky šly právě do Přímětic,“ řekl starosta Znojma Vlastimil Gabrhel.

 
Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře