Reklama
reklama

Přímětické sídliště svítí novotou, děti dostaly i nová hřiště

Ve Znojmě se uskutečnilo otevření přímětického sídliště. Zejména pro děti byl nachystaný program v podání kejklíře Milana Jonáše a DJ Izzyho Coopera. Než se celý program rozjel, zapojily se děti do oficialit. Společně se starostou Vlastimilem Gabrhelem a místostarostou Janem Groisem se děti ujaly slavnostního přestřižení pásky – kde jinde než u nového dětského hřiště.

Slavnostní odpoledne nachystala znojemská radnice pro Přímětické jako poděkování za jejich trpělivost při dlouholeté revitalizaci těchto prostor. Za dětmi přišel nejen kejklíř, ale také kouzelník. Čekala je také spousta her a soutěží nebo malování na obličej.

„Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na revitalizaci přímětického sídliště podíleli. Věřím, že vám, občanům, bude toto nové sídliště dobře a dlouho sloužit. Investice sem, do veřejného prostranství, jsou dobře vynaloženými investicemi města. Jsem rád, že nemalé finanční prostředky šly právě do Přímětic,“ řekl starosta Znojma Vlastimil Gabrhel.

 
Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře