Reklama
reklama

Přijďte si udělat piknik do parku ve Znojmě!

Revitalizovaný střední park už téměř rok slouží veřejnosti. Nyní se po úpravách vrací veřejnosti další jeho část. Dolní park bude slavnostně otevřen 1. září.

Pásku přestřihnou zástupci města společně s nejmladšími obyvateli přesně v 10 hodin. V první školní den se totiž s otevřením parku dětem zpřístupní zbrusu nové hřiště. Dospělí budou moci využít krásného pobytového trávníku a uspořádat si na něm třeba rodinný piknik.

Také natáčení filmu o revitalizaci znojemských parků bude pokračovat právě 1. září záběry z dolního parku. Přijďte také, třeba se oko kameramana zaměří právě na vás!

V hradebním příkopu bude také připravena bohatá ochutnávka aktivit Domu dětí a mládeže Znojmo. 

Od 10:00 do 14:00 hodin si mohou rodiče s dětmi vyzkoušet, co vše se dá ve volném čase dělat. Na jednotlivých stanovištích se budou prezentovat volnočasové aktivity Domu dětí a mládeže, kterých se děti mohou během roku účastnit. Během akce proběhne i několik vystoupení a soutěží. Děti se mohou těšit i na skákací hrad nebo na malování na obličej.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře