Reklama
reklama

Přijďte si udělat piknik do parku ve Znojmě!

Revitalizovaný střední park už téměř rok slouží veřejnosti. Nyní se po úpravách vrací veřejnosti další jeho část. Dolní park bude slavnostně otevřen 1. září.

Pásku přestřihnou zástupci města společně s nejmladšími obyvateli přesně v 10 hodin. V první školní den se totiž s otevřením parku dětem zpřístupní zbrusu nové hřiště. Dospělí budou moci využít krásného pobytového trávníku a uspořádat si na něm třeba rodinný piknik.

Také natáčení filmu o revitalizaci znojemských parků bude pokračovat právě 1. září záběry z dolního parku. Přijďte také, třeba se oko kameramana zaměří právě na vás!

V hradebním příkopu bude také připravena bohatá ochutnávka aktivit Domu dětí a mládeže Znojmo. 

Od 10:00 do 14:00 hodin si mohou rodiče s dětmi vyzkoušet, co vše se dá ve volném čase dělat. Na jednotlivých stanovištích se budou prezentovat volnočasové aktivity Domu dětí a mládeže, kterých se děti mohou během roku účastnit. Během akce proběhne i několik vystoupení a soutěží. Děti se mohou těšit i na skákací hrad nebo na malování na obličej.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře