Reklama
reklama

Pohlavní styk s ovcí chtěl mít mladík ze Znojma. V ohradě na náměstí

Vánoční atmosféru na trzích na znojemském Masarykově náměstí už několik let dokreslují živé ovečky v ohradě. Z bezpečnostních důvodů nyní ovce z ohradě na náměstí zmizely. Dnes v noci totiž vlezl do ohrady mladík, který chtěl s jednou z ovcí vykonat pohlavní styk. Celý incident zachytily kamery městské policie a mladíka strážníci chytili.  

Když strážníci v noci pomocí kamerového systému kontrolovali stánky na Masarykově náměstí ve Znojmě, nevěřili vlastním očím. Na jedné z ovcí se právě pokoušel vykonat pohlavní styk muž. "K této události opravdu došlo, strážníci muže chytili a celou událost vyšetřujeme," potvrdil ředitel strážníků Ivan Budín. Muž podle něj může být obviněn z trestného činu výtržnictví nebo dokonce týrání zvířete. "Čekáme na zprávu z veterinárního vyšetření zvířete, pak případ předáme policii," dodal Budín.

Čtyři ovečky v ohradě na Masarykově náměstí patří soukromým chovatelům. Ti nyní všechna zvířata z náměstí odvezli. "Majitelé ovcí v souvislosti s tímto incidentem nechtějí ovce nadále v ohradě ponechat. Ohradu ještě dnes demontují a odvezou pracovníci Městské zeleně," dodala mluvčí Znojma Zuzana Pastrňáková.

Záznamy z kamer poskytnou strážníci kvůli vyšetření případu pouze policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře