Reklama
reklama

Opilý muž zaútočil na matku s dcerou i na policisty

Uprostřed noci na úterý zavolala vyděšená matka na linku 158, že je na návštěvě u své dcery a obě je fyzicky i verbálně napadá dceřin napitý partner. Policisté do obce u Hrušovan ihned vyjeli.

Muž měl být podle popisu velmi agresivní a vulgární, dokonce měl oběma vyhrožovat zabitím a podpálením domu. „Po příjezdu policistů svého protiprávního chování nezanechal, ale naopak se zaměřil právě na strážce zákona. Po opakovaných výzvách k zanechání hrubého a urážlivého jednání se značně opilý muž stále snažil policisty udeřit pěstí,“ popsala mluvčí znojemské policie Lenka Drahokoupilová.

To se mu však nepodařilo a i přes jeho silný odpor nakonec skončil s pouty na rukou a pod kontrolou zasahujících policistů. „Vzhledem k tomu, že protialkoholní záchytná stanice v Brně neměla o půlnoci již žádné volné místo, převezli jsme pětatřicetiletého muže do policejní cely ve Znojmě,“ dodala. Tam do druhého dne střízlivěl a potom vše vysvětloval. Za jeden neopatrný večer mu hrozí až pět let za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře