Reklama
reklama

Opilý muž zaútočil na matku s dcerou i na policisty

Uprostřed noci na úterý zavolala vyděšená matka na linku 158, že je na návštěvě u své dcery a obě je fyzicky i verbálně napadá dceřin napitý partner. Policisté do obce u Hrušovan ihned vyjeli.

Muž měl být podle popisu velmi agresivní a vulgární, dokonce měl oběma vyhrožovat zabitím a podpálením domu. „Po příjezdu policistů svého protiprávního chování nezanechal, ale naopak se zaměřil právě na strážce zákona. Po opakovaných výzvách k zanechání hrubého a urážlivého jednání se značně opilý muž stále snažil policisty udeřit pěstí,“ popsala mluvčí znojemské policie Lenka Drahokoupilová.

To se mu však nepodařilo a i přes jeho silný odpor nakonec skončil s pouty na rukou a pod kontrolou zasahujících policistů. „Vzhledem k tomu, že protialkoholní záchytná stanice v Brně neměla o půlnoci již žádné volné místo, převezli jsme pětatřicetiletého muže do policejní cely ve Znojmě,“ dodala. Tam do druhého dne střízlivěl a potom vše vysvětloval. Za jeden neopatrný večer mu hrozí až pět let za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře