Reklama
reklama

Opilý muž si zavtipkoval, kamarádovi bezdůvodně zavolal hasiče i policisty

Nevydařenému vtipu se nejspíš nesmál muž z Moravského Krumlova. Kamarád ze Znojemska posilněn alkoholem mu totiž v noci do bytu poslal policii a hasiče s tím, že má muž zdravotní příhodu. Překvapeným hasičům šel dotyčný otevřít naprosto v pořádku sám.

Třiatřicetiletý muž zavolal na tísňovou linku 112 o půl jedenácté v noci z pátku na sobotu s tím, že má podezření na zdravotní příhodu jednoho muže. Uvedl, že je údajný nemocný zamčený v bytě v Moravském Krumlově a potřebuje pomoc.

Na uvedené místo ihned vyjeli strážníci Městské policie Moravský Krumlov, hasiči a policisté. Než násilím překonali vchodové dveře, zkusili zaklepat,“ popsala mluvčí znojemské policie Lenka Drahokoupilová. Překvapení nastalo, když muž, kterému mělo jít o život, přišel sám otevřít a byl naprosto v pořádku a zdráv.

Vyšlo najevo, že si muž chtěl z kamaráda „vystřelit“ a chtěl mu nejspíš zpestřit páteční večer. Samotného telefonistu pak policisté našli a naměřili mu v krvi 2,39 promile alkoholu. „Případ oznámíme k dalšímu dořešení Českému telekomunikačnímu úřadu,“ dodala Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře