Reklama
reklama

Opilý muž si zavtipkoval, kamarádovi bezdůvodně zavolal hasiče i policisty

Nevydařenému vtipu se nejspíš nesmál muž z Moravského Krumlova. Kamarád ze Znojemska posilněn alkoholem mu totiž v noci do bytu poslal policii a hasiče s tím, že má muž zdravotní příhodu. Překvapeným hasičům šel dotyčný otevřít naprosto v pořádku sám.

Třiatřicetiletý muž zavolal na tísňovou linku 112 o půl jedenácté v noci z pátku na sobotu s tím, že má podezření na zdravotní příhodu jednoho muže. Uvedl, že je údajný nemocný zamčený v bytě v Moravském Krumlově a potřebuje pomoc.

Na uvedené místo ihned vyjeli strážníci Městské policie Moravský Krumlov, hasiči a policisté. Než násilím překonali vchodové dveře, zkusili zaklepat,“ popsala mluvčí znojemské policie Lenka Drahokoupilová. Překvapení nastalo, když muž, kterému mělo jít o život, přišel sám otevřít a byl naprosto v pořádku a zdráv.

Vyšlo najevo, že si muž chtěl z kamaráda „vystřelit“ a chtěl mu nejspíš zpestřit páteční večer. Samotného telefonistu pak policisté našli a naměřili mu v krvi 2,39 promile alkoholu. „Případ oznámíme k dalšímu dořešení Českému telekomunikačnímu úřadu,“ dodala Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře