Reklama
reklama

Opilá dvojice řešila spor u televize

Matka se synem se neshodli na volbě televizního programu. Mladík matku fyzicky napadl.  

Konflikt mezi padesátiletou matkou a třicetiletým synem v obci Jaroslavice vyústil v telefonát na linku tísňového volání. V jedenáct hodin v noci na dnešek žena volala policii a uvedla, že ji syn zbil. Na místo ihned vyjela policejní hlídka, aby jí pomohla.

Vyšlo najevo, že se rodina nedokázala dohodnout na televizním programu, který bude sledovat. Když matka synovi nadávala, tak se neudržel a napadl ji. Žena se po facce rozhodla přivolat pomoc.

Dechová zkouška ukázala, že byli oba opilí. Matka měla v krvi 2,45 promile a syn 1,99. Jejich konflikt bude projednávat přestupková komise. Mohou dostat pokutu ve výši až dvacet tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře