Reklama
reklama

Oheň zničil autoservis na Znojemsku. Shořela auta i vybavení dílny

Autoservis v Havraníkách na Znojemsku se do plamenů dostal v úterý před půl šestou večer. Požár zničil tři auta a část budovy. Škoda se předběžně vyšplhala na 750 tisíc korun. Příčinu požáru dosud hasiči neznají.

Plameny zachvátily budovu autoservisu o rozměrech asi 30 na 6 metrů. Uvnitř hořela auta i vybavení dílny. Jedno auto hasiči zachránili a z hořícího objektu jej vytlačili ven Hrozilo také rozšíření požáru na přiléhající rodinný dům.

„Hasiči nasadili proti ohni pět vodních proudů. Vzhledem k situaci museli zasahovat v dýchacích přístrojích.  V části vyhořelého objektu zastavili plameny ve stropním podhledu. Šíření požáru se jim podařilo zamezit krátce po šesté hodině odpoledne. Plameny se na rodinný dům nedostaly,“ popsal zásah mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Vyšetřovatel přijel v průběhu zásahu na místo a ve spolupráci s majitelem objektu stanovil předběžně škodu na 750 tisíc korun. Vyšetřování a prohlídka požářiště bude pokračovat, co se v autoservisu stalo, nebo co oheň způsobilo, není zatím jasné.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře