Reklama
reklama

Na znojemském zimním stadionu vymění staré mantinely za nové

Znojemský zimní stadion se dočká dalších investic. Po více než dvaceti letech dosloužily mantinely, které na zimním stadionu oddělují ledovou plochu od hlediště. Přes veškerou péči, které se jim dostávalo, je už jejich technický stav nevyhovující a ohrožuje zdraví hráčů a bruslařů z řad organizací, veřejnosti i školských zařízení, které stadion využívají.

Rada města schválila v minulých dnech protokol aukce na zakázku výměny mantinelů a rozhodla zadat práce firmě Hokej-Sport CZ s.r.o., Nepasice za cenu 1,85 milionu korun. Částka se bude hradit z provozního příspěvku Správy nemovitostí města Znojma.

Oprava přinese další vylepšení sportovního zařízení, které slouží nejen vrcholovému hokejovému klubu, ale ve velké míře i mládeži a dětem. Navazuje se tak na již provedené práce. „V loňském roce investovalo město Znojmo do rekonstrukce zimního stadionu tři miliony korun,“ připomíná starosta Vlastimil Gabrhel. Šlo například o výměnu nouzového osvětlení, výměnu ozvučení, stavební úpravy, opravu schodiště a střechy a statický posudek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře