Reklama
reklama

Muž bez přilby a žena pod vlivem drog

V  první květnové dny policie přistihla dvě osoby, které neměly vůbec řídit motorová vozidla. 

O půl páté projížděl obcí Litobratřice pětadvacetiletý muž na motocyklu Jawa Mustang. Mladík neměl na hlavě přilbu a motorka byla bez registrační značky. Policie zjistila, že mladý muž vůbec nevlastní řidičský průkaz a motocykl je technicky nezpůsobilý k provozu na pozemních komunikacích. Jawa totiž nebyla zapsána v registru vozidel. V pořádku bylo snad jen to, že motocyklista před jízdou nepil alkohol a neužil ani žádné drogy. To stejné však nemohla říci sedmatřicetiletá žena z Brněnska, kterou  zastavili o půl deváté večer v obci Oleksovice. Jela tudy s VW Passat. Při kontrole nepředložila řidičský průkaz. Vyšlo najevo, že má platnou blokaci řidičského oprávnění a v současné době tedy nesmí řídit. Kromě toho měla i test na přítomnost drog v těle pozitivní na marihuanu a pervitin. Oběma policisté zakázali pokračovat v další jízdě a jejich protiprávním chováním se budou nadále zabývat.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře