Reklama
reklama

Mladá maminka nechala kočárek před domem. Ten během chvilky zmizel

Žena ze Znojma odnášela dítě domů a kočárek, který nechala na chvilku bez dozoru před domem, mezitím zmizel. Policie ze Znojma po zloději pátrá.

Bezcitný zloděj využil příležitosti, která se mu naskytla v Loucké ulici ve Znojmě. „Mladá žena zde včera ve čtyři hodiny odpoledne zastavila s kočárkem před vchodem bytového domu. Vzala dítě a odnesla je domů. Během pěti minut se vrátila pro kočárek, ale ten se na místě již nenacházel,“ popsala krádež mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Neznámý pachatel ženě a její rodině způsobil jí tím škodu téměř deset tisíc korun. Jednalo se o dětský kočárek v provedení sportovní trojkombinace šedé barvy. Uvnitř byla i modrá vložka na plochu pro ležení, černobílé stínítko, zelená deka, pláštěnka na kočár v černé kabelce a dámský černý deštník s automatickým otvíráním. Byly tam i dvě dětské hračky z plyše (zelená žába a žluté sluníčko se zrcátkem). Na rámu kočárku na levé straně je žlutá šmouha, která vznikla otřením o nově natřenou trubku.

Případem se policie zabývá pro podezření z krádeže. Zatím neznámému pachateli podle trestního zákoníku hrozí až dva roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Téměř šest hodin trvala operace, při níž ortopedové z Fakultní nemocnice u sv. Anny pacientovi odstranili velkou část stehenní kosti s nádorem včetně některých měkkých tkání a svalů. Doktorům se...
19.07.2018 - 11:50
Hlasování pokračuje. Od včerejšího dne i osobně. Foto: MMB
Brněnští obyvatelé rozhodnou, zda nově opravené Dominikánské náměstí doplní socha Josefa II. Během prázdnin o tom mohou hlasovat přes BrnoID a od včerejška i vyplněním hlasovacího lístku v...
19.07.2018 - 06:30
Čtvrtý ročník festivalu věnovanému jedné z výrazných brněnských osobností – Johannu Gregoru Mendelovi – se letos uskuteční v jihomoravské metropoli. Festival započne 20. července a skončí 22....
18.07.2018 - 14:50
Pohřešovaná Foto: Policie
Rodina a policisté pátrají po ženě z Kyjovska, která v sobotu odešla z místa bydliště a od té doby o sobě nepodává žádnou zprávu.
18.07.2018 - 11:54
Dveře obchodu Foto: Městská policie Brno
Dvacetiletá dívka se pokusila z obchodu v Bohunicích ukrást tričko. Personál ji přistihl a její rozzuřený známý po hádce se zaměstnanci rozbil dveře za dvacet tisíc korun.
18.07.2018 - 08:00
Zanedbaná Arnoldova vila by se mohla dočkat rekonstrukce. O peníze na opravu požádá Muzeum města Brna Norské fondy. Ve vile by v budoucnu mohlo vzniknout Centrum dialogu – místo pro poznávání naší...
17.07.2018 - 19:13
Komentáře