Reklama
reklama

Mladá maminka nechala kočárek před domem. Ten během chvilky zmizel

Žena ze Znojma odnášela dítě domů a kočárek, který nechala na chvilku bez dozoru před domem, mezitím zmizel. Policie ze Znojma po zloději pátrá.

Bezcitný zloděj využil příležitosti, která se mu naskytla v Loucké ulici ve Znojmě. „Mladá žena zde včera ve čtyři hodiny odpoledne zastavila s kočárkem před vchodem bytového domu. Vzala dítě a odnesla je domů. Během pěti minut se vrátila pro kočárek, ale ten se na místě již nenacházel,“ popsala krádež mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Neznámý pachatel ženě a její rodině způsobil jí tím škodu téměř deset tisíc korun. Jednalo se o dětský kočárek v provedení sportovní trojkombinace šedé barvy. Uvnitř byla i modrá vložka na plochu pro ležení, černobílé stínítko, zelená deka, pláštěnka na kočár v černé kabelce a dámský černý deštník s automatickým otvíráním. Byly tam i dvě dětské hračky z plyše (zelená žába a žluté sluníčko se zrcátkem). Na rámu kočárku na levé straně je žlutá šmouha, která vznikla otřením o nově natřenou trubku.

Případem se policie zabývá pro podezření z krádeže. Zatím neznámému pachateli podle trestního zákoníku hrozí až dva roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře