Reklama
reklama

Host s pistolí za opaskem strašil návštěvníky baru

Lidé ve znojemském baru se lekli zákazníka, který popíjel a měl za opaskem pistoli. 

Obavu mezi návštěvníky restauračního zařízení vyvolal host, který o víkendu přišel do baru v Jarošově ulici ve Znojmě.  Měl totiž za opaskem viditelně umístěnou pistoli a navíc popíjel alkohol. Policejní hlídka vyjela vše prověřit.

Jednadvacetiletý ozbrojený muž vlastnil zbraň legálně. Podle dechové zkoušky měl v krvi 0,99 promile. I když nikoho neohrožoval, dopustil se dvou přestupků. Nosil zbraň viditelně na místě veřejnosti přístupném a měl ji u sebe, když byla jeho schopnost ovládat ji snížená alkoholem.

Za viditelné nošení zbraně lze uložit pokutu do patnácti tisíc korun. Pokud se k tomu přidá alkohol, tak policie může udělit až dvojnásobnou sankci.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře