Reklama
reklama

Dvanáct nahozených a opuštěných prutů objevila rybářská stráž u přehrady

O uplynulém víkendu si na rybáře na Vranovské přehradě "došlápli" policisté a členové Rybářské stráže Moravského rybářského svazu. Na policejním člunu vypluli v sobotu po páté hodině ranní a kontrolovali všechny rybáře na březích přehrady.

Krátce po zahájení kontroly objevili dvanáct nahozených, ale opuštěných prutů. Vzhledem k tomu, že se k nim nikdo nehlásil, z místa je vzali a odevzdali na Obecní úřad v Bítově v jehož katastru se pruty nacházely. Průběžně pak kontaktovali 177 rybářů a zjistili u nich šestnáct méně závažných přestupků. Všechny případy řešila ve své kompentenci rybářská stráž.

"Společná akce policie a rybářské stráže byla provedena za účelem prevence a výchovy rybářů. V obdobných součinnostních aktivitách budeme pokračovat," ubezpečila mluvčí znojemské policie Lenka Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře