Reklama
reklama

Děti z mateřské školky otevřely nové hřiště ve Znojmě s nadšeným křikem

Prázdniny začaly a Znojmo dalo dětem hned několik dárků v podobě nových dětských hřišť. Hned čtyři dětská hřiště dostala nebo dostanou nové moderní herní prvky. To největší nové hřiště, na ulici Aninská, slavnostně otevřely děti z mateřské školy Holandská společně s místostarostou Znojma Janem Groisem.

Na Aninské si děti mohou vyhrát na skluzavce, prolézacím tunelu, mostech a podobně. Na nových hřištích si hrají již děti v Mramoticích a u Louckého parku, v těchto dnech se také dokončuje rekonstrukce dětského hřiště na Máchově náměstí. Celkově město do nových dětských hřišť investovalo přes 370 tisíc korun. Tato výsledná cena se díky elektronické aukci dostala na třetinovou úroveň oproti původním předpokládaným nákladům ve výši jednoho milionu korun.

 

"Doufám, že se dětem nová hřiště budou líbit a že jim o prázdninách bude přát počasí, aby si hraní venku náležitě užily. A věřím, že tato nová dětská hřiště ocení i rodiče, neboť splňují všechny bezpečnostní standardy,“ uvedl místostarosta Jan Grois.

 

  

 

  

 

  

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Komentáře