Reklama
reklama

Žirafy zítra oslaví svůj světový den, zároveň začne výstava k návratu lvů do brněnské zoo

Úterý, nejdelší den v roce, bude patřit v brněnské zoo především žirafám. Tito sudokopytníci totiž oslaví svůj světový den, do kterého se zapojí i Zoo Brno. Zároveň začne i výstava s tematikou chystané lví expozice.

Návštěvníky v rámci žirafích oslav čeká jejich komentované krmení nebo soutěžní stezka. Ta začíná již v 9 hodin a tři její výherci si na vlastní kůži vyzkouší krmení žiraf.

Ve stejný den bude v Urban centru zahájena výstava Lvi se vracejí, kterou si budou moci návštěvníci prohlédnout až do konce srpna. Týkat se bude projektu připravované lví expozice, ale i dalších expozic, která chytá zoo v budoucích letech návštěvníkům zprovoznit.

Lvi se do Brna vrátí po více než deseti letech. Jejich expozice se začne stavět již letos a dokončena by měla být za rok.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře