Reklama
reklama

Žena zavolala strážníky na svého přítele. Muž byl hledaný policií

Vážné neshody s přítelem měla včera večer šestatřicetiletá žena v Žabovřeskách. 

Prudká hádka vyústila až v telefonát na tísňovou linku, kde si na pětadvacetiletého muže stěžovala, že je k ní hrubý. Když ho požádala, aby odešel z chaty, kterou si sama pronajímá, odmítl to a údajně začal rozbíjet vybavení. Strážníci dvojici urychleně vyhledali a z mužových dokladů zjistili, že je hledaný státní policií. Přivolali proto její hlídku a muže jí předali pro další opatření. Současně se ujistili, že ani jeden z účastníků sporu nepotřebuje lékařskou péči. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře