Reklama
reklama

Žena v hádce udeřila svého partnera do hlavy soškou

Sošku místo argumentů prý včera použila šestadvacetiletá žena proti svému o dva roky staršímu partnerovi. V závěru hádky ho údajně uměleckým výtvorem udeřila do hlavy.

Mladík strážníky oslovil na ulici v Kohoutovicích. Hlídce řekl, že s přítelkyní žije ve společné domácnosti, žena však v danou chvíli nebyla v bytě k zastižení.

Strážníci proto o případu informovali správní orgán. Vzhledem k tomu, že šlo o spor mezi osobami blízkými, jde o podezření ze spáchání takzvaného návrhového přestupku.

Mladík se tedy po dobu tří měsíců může obrátit na úřad s návrhem k projednání případu. Viditelné zranění na těle neměl. Strážníky ale ujistil, že lékaře preventivně vyhledá.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Čtvrtý ročník festivalu věnovanému jedné z výrazných brněnských osobností – Johannu Gregoru Mendelovi – se letos uskuteční v jihomoravské metropoli. Festival započne 20. července a skončí 22....
18.07.2018 - 14:50
Pohřešovaná Foto: Policie
Rodina a policisté pátrají po ženě z Kyjovska, která v sobotu odešla z místa bydliště a od té doby o sobě nepodává žádnou zprávu.
18.07.2018 - 11:54
Dveře obchodu Foto: Městská policie Brno
Dvacetiletá dívka se pokusila z obchodu v Bohunicích ukrást tričko. Personál ji přistihl a její rozzuřený známý po hádce se zaměstnanci rozbil dveře za dvacet tisíc korun.
18.07.2018 - 08:00
Zanedbaná Arnoldova vila by se mohla dočkat rekonstrukce. O peníze na opravu požádá Muzeum města Brna Norské fondy. Ve vile by v budoucnu mohlo vzniknout Centrum dialogu – místo pro poznávání naší...
17.07.2018 - 19:13
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Mezi Kaštanovou a Olympií se cyklisté podél Svitavy stále nedostanou. Opravy dálničního mostu, pod kterým stezka vede, se prodloužily. Úsek se dá objet kolem Svratky. Zprovoznění svitavské stezky se...
17.07.2018 - 17:54
Radnice Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Náměstek brněnského primátora Martin Ander (Zelení) se vyjádřil k rozhodnutí vlády o brněnském hlavním nádraží, konkrétně o vyškrtnutí "brněnského metra" z plánů. Nevěří, že by primátor...
17.07.2018 - 11:45
Komentáře