Reklama
reklama

Zadržený muž chtěl hlídce uplavat, došly mu ale síly

Před policisty z Oddělení hlídkové služby se v těchto dnech snažil uplavat osmadvacetiletý muž podezřelý z vloupání do rekreačního objektu.

Brno - Na tísňovou linku telefonovala žena s oznámením, že jí neznámý muž vnikl do chatky u přehrady.

Na místo dorazila hlídka, od oznamovatelky získala popis nezvaného hosta a pustila se do pátrání. Podezřelého policisté spatřili během několika minut, jak se schovává v nedalekém křoví.

Muž však před hlídkou vyběhl ven a dal se na útěk přímo k vodní ploše. S policisty v patách chvíli běžel podél břehu a poté skočil do vody.

Po několika tempech byl muž vyčerpán a naznal, že bude vhodnější se vrátit.

Policisté mu pomohli na břeh a poté ho převezli na služebnu. Vzhledem k tomu, že byl pod vlivem alkoholu, kdy přístroj při dechové zkoušce ukázal hodnotu téměř jedno a půl promile, putoval do policejní cely k vystřízlivění.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře