Reklama
reklama

Vysoká škola BIBS představila na veletrhu Gaudeamus inovované bakalářské programy

Na Evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus se v Brně prezentovala i soukromá vysoká škola BIBS. Doplňuje tak nabídku českých a zahraničních univerzit, vysokých, vyšších odborných a jazykových škol, které na veletrhu Gaudeamus představují zájemcům o další studium po maturitě, zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol, možnosti budoucího uplatnění.

BIBS – vysoká škola ve spolupráci s akreditující Staffordshire University, inovovala britské programy BA (HONS) Ekonomika a management a BA (Hons) Právo a ekonomika. Jsou to moderní britské vysokoškolské programy vyučované v českém jazyce. Absolvent programu obdrží britský vysokoškolský titul a diplom od britské university – Staffordshire University. S britským vzděláním získá výhodu při hledání zaměstnání jak u zahraničních firem v České republice, tak v zahraničí a odliší se od absolventů klasických českých bakalářských oborů na trhu práce.

Výhodou studia na BIBS jsou vyučovací hodiny o víkendech, studenti tak mohou současně studovat i pracovat a získávat tak nejen teoretické, ale i praktické zkušenosti. „U našich studentů tak rozvíjíme schopnost využívat teoretické znalosti v praxi, nabídnuté teoretické přístupy kriticky hodnotit a vybrat z nich ty „nejlepší“, popřípadě si je pro svou praxi tvořivě a flexibilně přizpůsobit. Tedy to, co zaměstnavatelům u nás stále akutně chybí,“ uvádí marketingová ředitelka BIBS – vysoké školy Magdalena Langerová.

V roce 2012 BIBS – vysoká škola tyto programy navíc opět výrazně inovovala! „Na základě požadavků studentů, absolventů i zaměstnavatelů jsme upravili strukturu programu, dále posílili náš tým vyučujících o další vyučující – manažery a podnikatele – z praxe, a zásadním způsobem jsme rozšířili sadu volitelných předmětů,“ doplnila Magdalena Langerová.

BIBS – vysoká škola (dříve Brno International Business School) je jednou z největších soukromých VŠ v České republice. Škola poskytuje kvalitní britská, finská a česká ekonomicko-manažerská a právnická vysokoškolská studia. Byla založena v roce 1998 partnerskými subjekty z Velké Británie, Itálie a České republiky, je největším poskytovatelem MBA v České republice. V ekonomicko-manažerských programech patří v České republice ke špičkám v oblasti vzdělávání manažerů ve strategickém managementu. V právnických programech se škola specializuje na komerční právo obecně, mezinárodní komerční právo a nově také na právnické vzdělání pro manažery.

Za více než 13 let programy BIBS úspěšně dokončilo přes 2500 absolventů, a přes 2700 studentů nyní na škole studuje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře