Reklama
reklama

Vysoká škola BIBS představila na veletrhu Gaudeamus inovované bakalářské programy

Na Evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus se v Brně prezentovala i soukromá vysoká škola BIBS. Doplňuje tak nabídku českých a zahraničních univerzit, vysokých, vyšších odborných a jazykových škol, které na veletrhu Gaudeamus představují zájemcům o další studium po maturitě, zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol, možnosti budoucího uplatnění.

BIBS – vysoká škola ve spolupráci s akreditující Staffordshire University, inovovala britské programy BA (HONS) Ekonomika a management a BA (Hons) Právo a ekonomika. Jsou to moderní britské vysokoškolské programy vyučované v českém jazyce. Absolvent programu obdrží britský vysokoškolský titul a diplom od britské university – Staffordshire University. S britským vzděláním získá výhodu při hledání zaměstnání jak u zahraničních firem v České republice, tak v zahraničí a odliší se od absolventů klasických českých bakalářských oborů na trhu práce.

Výhodou studia na BIBS jsou vyučovací hodiny o víkendech, studenti tak mohou současně studovat i pracovat a získávat tak nejen teoretické, ale i praktické zkušenosti. „U našich studentů tak rozvíjíme schopnost využívat teoretické znalosti v praxi, nabídnuté teoretické přístupy kriticky hodnotit a vybrat z nich ty „nejlepší“, popřípadě si je pro svou praxi tvořivě a flexibilně přizpůsobit. Tedy to, co zaměstnavatelům u nás stále akutně chybí,“ uvádí marketingová ředitelka BIBS – vysoké školy Magdalena Langerová.

V roce 2012 BIBS – vysoká škola tyto programy navíc opět výrazně inovovala! „Na základě požadavků studentů, absolventů i zaměstnavatelů jsme upravili strukturu programu, dále posílili náš tým vyučujících o další vyučující – manažery a podnikatele – z praxe, a zásadním způsobem jsme rozšířili sadu volitelných předmětů,“ doplnila Magdalena Langerová.

BIBS – vysoká škola (dříve Brno International Business School) je jednou z největších soukromých VŠ v České republice. Škola poskytuje kvalitní britská, finská a česká ekonomicko-manažerská a právnická vysokoškolská studia. Byla založena v roce 1998 partnerskými subjekty z Velké Británie, Itálie a České republiky, je největším poskytovatelem MBA v České republice. V ekonomicko-manažerských programech patří v České republice ke špičkám v oblasti vzdělávání manažerů ve strategickém managementu. V právnických programech se škola specializuje na komerční právo obecně, mezinárodní komerční právo a nově také na právnické vzdělání pro manažery.

Za více než 13 let programy BIBS úspěšně dokončilo přes 2500 absolventů, a přes 2700 studentů nyní na škole studuje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře