Reklama
reklama

Za Bořitovem vjel řidič do pole a trefil regulační plynovou stanici

Jednu z mnoha dopravních nehod, které museli jihomoravští hasiči řešit, se stala za obcí Bořitov na silnici I/43. Řidič osobního auta přejel do protisměru a ze silnice sjel asi čtyřicet metrů do pole. Auto se zastavilo přímo v prostoru regulační stanice plynu.

„Jednotka hasičů z požární stanice Blansko přijela na místo události v okamžiku, kdy posádka Zdravotnické záchranné služba ošetřovala zraněného řidiče. Vzhledem k úniku plynu z poškozené regulační stanice byla na místo povolána i chemická služba z požární stanice Brno-Líšeň, která provedla měření koncentrace unikajícího plynu,“ uvedla mluvčí hasičů Pavla Pražáková.

Čtyřiapadesátiletý řidič utrpěl jen lehké zranění, příčinu nehody vyšetřují policisté.

Vyproštění auta provedli hasiči pomocí automobilového jeřábu. Vyprošťovací práce ale mohli hasiči zahájit, až po zásahu techniků plynárenské firmy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře