Reklama
reklama

Vlakové spoje posílí pro cestující do Slavkova u Brna na koncert Deep Purple

Ojedinělý zážitek čeká v neděli 4. srpna na české fanoušky populární skupiny Deep Purple. Ta totiž zahraje pod otevřeným nebem v zámeckém parku ve Slavkově u Brna. Na více než čtrnáct tisíc návštěvníků se připravily České dráhy i slavkovská parkoviště.

„České dráhy posílí během dne osobní i spěšné vlaky z brněnského hlavního nádraží, pro účastníky koncertu vypraví dopravce i speciální vlak,“ uvedla mluvčí Českých drah Kateřina Šubová. Ten pojede ze Slavkova tři čtvrtě hodiny po ukončení koncertu, přibližně mezi půl jedenáctou večer a půlnocí. „Vlaková souprava bude mít osm vozů se sedmi sty šedesáti osmi místy k sezení,“ dodala.

 

Pro ty, kdo se přijedou na legendární skupinu podívat autem, jsou připravena placená parkoviště na ulici Československé armády, Bučovické, Kaunicově a U Stadionu. „Plynulý provoz zajistí pořadatelská agentura, která bude řídit navigaci a směrování po městě na odstavné parkovací plochy,“ informovala vedoucí programového oddělení slavkovského zámku Jana Slouková.

 

Navigovat řidiče tak budou pořadatelé na křižovatkách, vjezdech na náměstí, okolo kostela i pod zámkem. Po celém Slavkově se pak o bezpečnost postará více než čtyřicet policistů. „Posilový vlak po skončení koncertu zastaví ve Šlapanicích, Brně – Slatině a na hlavním nádraží v Brně,“ dodala Slouková. Jízdné bude stát podle běžného ceníku i v tomto spoji.

 

Fanoušci v neděli uslyší nejen megahit Smoke On The Water v následující sestavě: Ian Gillan (zpěv), Steve Morse (kytara), Don Airey (klávesy), Roger Glover (baskytara) a Ian Paice (bicí). Vstupné na místě bude 990 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře