Reklama
reklama

Ve Slavkově havaroval slovenský autobus s dětmi, do něj pak narazil náklaďák a dvě auta

K hromadné dopravní nehodě došlo ve čtvrtek krátce po páté hodině odpoledne na silnici I/50 ve Slavkově. Srážka způsobila kolonu až dva kilometry ve směru od Holubic. Zranění utrpěl jen řidič náklaďáku.

„Po příjezdu první jednotky zjistili hasiči, že na místě řetězově havaroval slovenský autobus, náklaďák a dva osobní vozy. Řidič nákladního auta si stěžoval na zdravotní komplikace,“ popsal mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Na místo byla proto přivolána i sanitka.

Dopravu na frekventovaném místě řídili policisté, vzniklá kolona dosahovala až dvou kilometrů od Holubic. V autobuse cestovalo šestačtyřicet lidí včetně dětí. „Velitel zásahu pro ně nechal vyslat hasičský evakuační autobus, který je bezpečně přepravil na nedalekou čerpací stanici. Tam poskytl cestujícím nezbytné zázemí do příjezdu náhradního autobusu přepravce,“ dodal Mikoška.

Nehoda byla uklizena o půl osmé večer, kdy byla cesta zase bez problému průjezdná.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře