Reklama
reklama

U Slavkova se srazila 4 auta, silnice I/50 byla do večera neprůjezdná

Vážná dopravní nehoda se stala dnes krátce před 13 hodinou na hlavním tahu mezi Brnem a Uherským Hradištěm v blízkosti Holubic na Vyškovsku.  Silnice je neprůjezdná, čtyři lidé ve čtyřech autech se zranili.

Čtyřiadvacetiletá řidička s vozidlem Kia jela ve směru od Holubic na Slavkov u Brna a z dosud nezjištěných příčin vyjela do protisměru, kde narazila do protijedoucího nákladního auta značky Iveco a pak ještě do za ním jedoucího auta značky Audi A8. Nákladní auto se po nárazu vychýlilo ze směru jízdy a ještě narazilo do vozu Volkswagen Touareg, které jelo za autem značky Kia.

„Při nehodě byli čtyři lidé zraněni, nejtěžší zranění utrpěla řidička vozu Kia, kterou převážel do nemocnice vrtulník. Další dva zranění pak byli řidič a spolujezdec z Volkswagenu a řidič nákladního auta,“ popsala nehodu mluvčí policie Iva Šebková.

Škoda na vozidlech byla podle prvotních zjištění na místě vyčíslena na asi půl milionu korun.

Nehoda zcela znemožnila průjezd po frekventované silnici. Policisté na místě odhadují, že uzávěra může trvat až do páté nebo šesté hodiny večerní.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vítězný návrh Foto: KAM
Zklidnění dopravy, více zeleně, míst pro odpočinek a volný čas. I taková by mohlo v budoucnu vypadat historické Staré Brno. Porota ocenila nejlepší návrhy v ideové soutěži na proměnu Mendlova náměstí...
26.09.2018 - 05:00
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
Komentáře