Reklama
reklama

U Slavkova se srazila 4 auta, silnice I/50 byla do večera neprůjezdná

Vážná dopravní nehoda se stala dnes krátce před 13 hodinou na hlavním tahu mezi Brnem a Uherským Hradištěm v blízkosti Holubic na Vyškovsku.  Silnice je neprůjezdná, čtyři lidé ve čtyřech autech se zranili.

Čtyřiadvacetiletá řidička s vozidlem Kia jela ve směru od Holubic na Slavkov u Brna a z dosud nezjištěných příčin vyjela do protisměru, kde narazila do protijedoucího nákladního auta značky Iveco a pak ještě do za ním jedoucího auta značky Audi A8. Nákladní auto se po nárazu vychýlilo ze směru jízdy a ještě narazilo do vozu Volkswagen Touareg, které jelo za autem značky Kia.

„Při nehodě byli čtyři lidé zraněni, nejtěžší zranění utrpěla řidička vozu Kia, kterou převážel do nemocnice vrtulník. Další dva zranění pak byli řidič a spolujezdec z Volkswagenu a řidič nákladního auta,“ popsala nehodu mluvčí policie Iva Šebková.

Škoda na vozidlech byla podle prvotních zjištění na místě vyčíslena na asi půl milionu korun.

Nehoda zcela znemožnila průjezd po frekventované silnici. Policisté na místě odhadují, že uzávěra může trvat až do páté nebo šesté hodiny večerní.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře