Reklama
reklama

U hřbitova ve Slavkově a poblíž bočního vstupu vznikl nový prostor pro parkování

O otevření volné plochy u jižní části hřbitova na ulici Slovákova pro parkování osobních vozidel rozhodli radní ve Slavkově u Brna. Spolu s touto plochou byl otevřen i boční vstup na hřbitov z ulice Kollárova.

Důvod otevření je zřejmý a souvisí se zajištěním parkování návštěvníků především v době svátků, kdy je velice problematické u hřbitova zaparkovat. Režim parkování bude dán dopravní značkou, která bude vymezovat dobu parkování na maxmálně 3 hodiny, jen pro návštěvníky hřbitova a automobily do 3,5tun.

V souvislosti s tímto záměrem parkování je připravována projektová dokumentace řešící vybudování nového vstupu na hřbitov z této plochy. Do budoucna bude tedy možné na ploše u ulice Slovákova zaparkovat a přímo vstoupit na místní hřbitov.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře