Reklama
reklama

Šest lidí se zranilo u Křenovic. Řidič dostal na mokré silnici smyk

Šest zraněných z toho dva lidé těžce - to jsou následky vážné dopravní nehody, která se stala v pondělí po popoledni za obcí Křenovice na Vyškovsku. Na místě se čelně srazila dvě osobní auta - Citroën Berlingo a  Škoda Fábia.

V citroënu cestovalo pět osob, muž a žena ve věku sedmdesáti a dvaasedmdesáti let byli zraněni těžce, další tři cestující včetně řidiče pak lehce. Kromě nich byl lehce zraněn také třiašedesátiletý řidič Škody Fábia.

„Ten podle předběžných zjištění policie na místě jel ve směru od obce Prace, před zatáčkou přibrzdil, ale na mokré vozovce dostal smyk, vyjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím citroënem,“ uvedla mluvčí policie Iva Šebková.

Záchranářům pomáhali s poskytováním první pomoci hasiči. Dítěti dali k odpoutání pozornosti od události plyšového dráčka Hasíka

Silnice byla kvůli šetření nehody zcela uzavřena, řidiči museli úsek mezi Křenovicemi a obcí Prace objíždět přes Hrušky, Šaratice a Holubice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře