Reklama
reklama

Řidiči na Vyškovsku ujeli od nehod, policie žádá o pomoc

Už dva případy ujetí od nehody řeší policisté na Vyškovsku. Dvě takové se totiž staly ve středu v Otnicích a ve Vyškově. Řidič narazil do zaparkovaného auta a odjel, druhý zase naboural do domu a kontejnerů. Policisté žádají veřejnost o pomoc.

Nezodpovědní řidiči, kteří ujíždějí z místa, aniž by se spojili s majitelem poškozeného vozidla nebo s policií jsou momentálně trnem v oku strážníků. Ve středu mezi třetí a pátou odpoledne narazil doposud neznámý řidič ve Vyškově v ulici Smetanovo nábřeží do zaparkovaného auta značky Ford Escort. Způsobil škodu za tři tisíce korun.

„Podobná nehoda se stala v noci na středu v obci Otnice, kde nezjištěný řidič narazil s autem v ulici Na konci nejprve do kamenné zídky domu a poté do dvou plastových kontejnerů,“ popsala situaci policejní mluvčí Iva Šebková. Způsobil tak škodu za dvanáct tisíc korun.

„Prosíme o pomoc případné svědky nehod nebo kohokoli, kdo si všiml řidičů nebo vozidel, jež se na místech v daných dobách pohybovali, aby se nám ozvali na linku 158 nebo na dopravní inspektorát,“ dodala Šebková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře