Reklama
reklama

Řidiči na Vyškovsku ujeli od nehod, policie žádá o pomoc

Už dva případy ujetí od nehody řeší policisté na Vyškovsku. Dvě takové se totiž staly ve středu v Otnicích a ve Vyškově. Řidič narazil do zaparkovaného auta a odjel, druhý zase naboural do domu a kontejnerů. Policisté žádají veřejnost o pomoc.

Nezodpovědní řidiči, kteří ujíždějí z místa, aniž by se spojili s majitelem poškozeného vozidla nebo s policií jsou momentálně trnem v oku strážníků. Ve středu mezi třetí a pátou odpoledne narazil doposud neznámý řidič ve Vyškově v ulici Smetanovo nábřeží do zaparkovaného auta značky Ford Escort. Způsobil škodu za tři tisíce korun.

„Podobná nehoda se stala v noci na středu v obci Otnice, kde nezjištěný řidič narazil s autem v ulici Na konci nejprve do kamenné zídky domu a poté do dvou plastových kontejnerů,“ popsala situaci policejní mluvčí Iva Šebková. Způsobil tak škodu za dvanáct tisíc korun.

„Prosíme o pomoc případné svědky nehod nebo kohokoli, kdo si všiml řidičů nebo vozidel, jež se na místech v daných dobách pohybovali, aby se nám ozvali na linku 158 nebo na dopravní inspektorát,“ dodala Šebková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Hrad Špilberk Foto: Centrum news
Rok 1968 v Brně očima cenzora. Tak se jmenuje nová výstava Muzea města Brna, která připomene letošní 50. výročí okupace Československa vojsky pěti států Varšavské smlouvy.
22.08.2018 - 07:00
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Komentáře