Reklama
reklama

Při předjíždění náklaďáku sjel do příkopu

Ve čtvrtek po poledni došlo na hlavním tahu Brno-Uherské hradiště k dopravní nehodě. Na silnici I/50 poblíž Křižanovic neodhadl čtyřiatřicetiletý řidič oktávky situaci a vyjel z cesty.

Muž se podle zjištěných informací začal příliš brzy řadit před předjížděný kamion, o něj však zavadil a havaroval. Záchranáři jej s lehkým zraněním převezli do vyškovské nemocnice. „Dechové zkoušky u obou řidičů vyloučily užití alkoholu před jízdou. Další okolnosti nehody včetně škody šetří stále dopravní policisté na místě,“ uvedla mluvčí vyškovské policie Alice Musilová.

Doprava byla v místě nehody řízena kyvadlově, plně průjezdný byl úsek kolem půl třetí. K podobné nehodě došlo v neděli posledního srpna na stejné silnici, řidič se při předjíždění nevrátil včas vrátit. Silnice I/50 nemá příliš mnoho míst, kde by mohl řidič bezpečně předjíždět.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře