Reklama
reklama

Policisté dopadli výrobce pervitinu přímo při činu v malé obci na Vyškovsku

Nečekanou návštěvu zažil osmatřicetiletý muž ve vesnici v okrese Vyškov. V době, kdy si vyráběl drogu, mu právě do domu vtrhli policisté, u muže objevili varnu pervitinu, chemikálie i střelnou zbraň. Pervitin už dovařit nestihl.

Drogu vyráběl z léků zakoupených v lékárnách na Vyškovsku, ve svém domě ji pak prodával nebo vyměňoval za krabice s léky. Tento způsob „podnikání“ ukončili minulý týden vyškovští kriminalisté, když muže zadrželi přímo při výrobě dávky asi dvou gramů drogy.

V domě zároveň nalezli varnu pervitinu, chemikálie potřebné na výrobu drogy, ale i střelnou zbraň. „Výrobce drogy je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na pět let,“ popsala policejní mluvčí Iva Šebková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Komentáře