Reklama
reklama

Pokladní vybírala vstupné na koupališti, peníze si dávala do kapsy

Za návštěvu areálu koupaliště vybírala žena peníze v jedné obci na Vyškovsku. Tržbu však za loňské září obci vůbec neodevzdala. Dluží přes dvacet tisíc korun.

„Žena přislíbila, že dlužnou částku přesahující dvacet šest tisíc korun bude postupně splácet. Do současné doby však se splácením ani nezačala a obci již došla trpělivost,“ popsala mluvčí policie Alice Musilová. A tak na ženu podala trestní oznámení.

Další podvodný případ na Vyškovsku se týká osmatřicetiletého muže v Rousínově. Ten v dubnu sepsal smlouvu o úvěr s jednou firmou. Zamlčel však, že má závazky vůči dalším věřitelům a uvedl nepravdivé informace ke své aktuální finanční situaci.

„Navíc peníze vůbec nesplácel a s firmou, která mu úvěr poskytla, ani nekomunikoval. Firmě tak způsobil škodu nejméně deset tisíc korun,“ upřesnila Musilová. Muži tak hrozí až dva roky za mřížemi.

Od začátku roku se jedná již o dvanáctý nahlášený úvěrový podvod na Vyškovsku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře