Reklama
reklama

Pokladní vybírala vstupné na koupališti, peníze si dávala do kapsy

Za návštěvu areálu koupaliště vybírala žena peníze v jedné obci na Vyškovsku. Tržbu však za loňské září obci vůbec neodevzdala. Dluží přes dvacet tisíc korun.

„Žena přislíbila, že dlužnou částku přesahující dvacet šest tisíc korun bude postupně splácet. Do současné doby však se splácením ani nezačala a obci již došla trpělivost,“ popsala mluvčí policie Alice Musilová. A tak na ženu podala trestní oznámení.

Další podvodný případ na Vyškovsku se týká osmatřicetiletého muže v Rousínově. Ten v dubnu sepsal smlouvu o úvěr s jednou firmou. Zamlčel však, že má závazky vůči dalším věřitelům a uvedl nepravdivé informace ke své aktuální finanční situaci.

„Navíc peníze vůbec nesplácel a s firmou, která mu úvěr poskytla, ani nekomunikoval. Firmě tak způsobil škodu nejméně deset tisíc korun,“ upřesnila Musilová. Muži tak hrozí až dva roky za mřížemi.

Od začátku roku se jedná již o dvanáctý nahlášený úvěrový podvod na Vyškovsku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře