Reklama
reklama

Otočila auto přes střechu. Pro řidičku letěl do Tučap vrtulník

K dopravní nehodě poblíž obce Tučapy vyjely všechny záchranné složky. Podle předběžných informací se osmačtyřicetiletá řidička jedoucí na Vyškov nevěnovala dostatečně řízení, její Peugeot dostal smyk, převrátil se přes střechu a skončil mimo silnici.

Při havárii utrpěli žena za volantem i její sedmnáctiletý spolujezdec předběžně lehké zranění. Pro řidičku letěl vrtulník, který ji transportoval do bohunické nemocnice. Doprava byla na místě řízena kyvadlově.  „Okolnosti nehody zůstávají v šetření dopravních policistů. Dechová zkouška vyloučila u ženy požití alkoholu před jízdou,“ uvedla mluvčí policie Alice Musilová.

Řidička ale policistům přiznala, že její nehodu vlastně způsobila cigareta. Z okénka totiž "odklepávala" popel, který se jí ale vrátil zpět do vozidla. To odvedlo její pozornost a při projíždění mírné levotočivé zatáčky sjela mimo komunikaci. Strhla řízení do protisměru a dostala smyk.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře