Reklama
reklama

Otočila auto přes střechu. Pro řidičku letěl do Tučap vrtulník

K dopravní nehodě poblíž obce Tučapy vyjely všechny záchranné složky. Podle předběžných informací se osmačtyřicetiletá řidička jedoucí na Vyškov nevěnovala dostatečně řízení, její Peugeot dostal smyk, převrátil se přes střechu a skončil mimo silnici.

Při havárii utrpěli žena za volantem i její sedmnáctiletý spolujezdec předběžně lehké zranění. Pro řidičku letěl vrtulník, který ji transportoval do bohunické nemocnice. Doprava byla na místě řízena kyvadlově.  „Okolnosti nehody zůstávají v šetření dopravních policistů. Dechová zkouška vyloučila u ženy požití alkoholu před jízdou,“ uvedla mluvčí policie Alice Musilová.

Řidička ale policistům přiznala, že její nehodu vlastně způsobila cigareta. Z okénka totiž "odklepávala" popel, který se jí ale vrátil zpět do vozidla. To odvedlo její pozornost a při projíždění mírné levotočivé zatáčky sjela mimo komunikaci. Strhla řízení do protisměru a dostala smyk.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Komentáře