Reklama
reklama

Opilá žena seděla na kolejích, pak si mezi ně lehla. Vlak nad ní nadjel

Problémy chtěla ve středu 30. dubna před šestou hodinou sebevraždou vyřešit dvaačtyřicetiletá žena. Záchranáři i policisté proto spěchali k železniční trati mezi Rousínovem a Komořany na Vyškovsku, kde měli nahlášenou osobu sraženou vlakem. Celá vlaková souprava naštěstí nad ženou ležící na kolejích nadjela.

Žena seděla v kolejišti a když se začal blížit rychlík, zamávala a lehla si mezi koleje hlavou ve směru jízdy vlaku. Strojvedoucí rychlíku Brno- Šumperk počal brzdit, ale přesto měl vlak v místě události rychlost asi 90 kilometrů za hodinu. Nad ležícím tělem souprava naštěstí nadjela, takže ke zranění ženy nedošlo.

"Ukázalo se, že šlo o ženu, která se takto z nezjištěných příčin zřejmě rozhodla ukončit život. Dvaačtyřicetiletou ženu si převzali do péče lékaři. Dechová zkouška u ní ukázala více než tři promile alkoholu. Lékaři ji hospitalizovali na psychiatrickém oddělení," uvedla k případu mluvčí policie Iva Šebková.

Provoz na trati byl obnoven v plném rozsahu před sedmou hodinou večer. Dechová zkouška u strojvedoucího rychlíku vyloučila požití alkoholu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře