Reklama
reklama

Nehoda dvou aut zablokovala dálnici u Vyškova

Na tři hodiny přerušila dopravní nehoda bezproblémovou jízdu na dálnici D1 u Vyškova v sobotu po osmé hodině večer. Řidiči ve směru na Kroměříž museli zamířit přes sjezd na dvě stě dvacátém šestém kilometru.

Havárii osobních aut Citroen C3 a Volswagen Passat řešily jednotky z Vyškova a Pozořic. „Hasiči provedli protipožární opatření a sorbentem zasypali uniklé provozní kapaliny. Vzhledem k noční hodině zajistili i osvětlení místa,“ uvedla mluvčí hasičů Pavla Pražáková.

Cestující byli předání do rukou zdravotníků. „Havarované automobily naložili hasiči na vůz odtahové služby a po závěrečném úklidu byla dálnice krátce po půl dvanácté ve směru na Kroměříž znovu otevřena,“ dodala Pražáková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře