Reklama
reklama

Nehoda autobusu zablokovala tah na Hradiště, tři cestující byli zraněni

AKTUALIZOVÁNO: Ke střetu autobusu s osobním autem došlo v úterý odpoledne na trase z Brna do Uherského Hradiště. Autobus začalo před křižovatkou u Velešovic předjíždět auto značky Audi, to skončilo v poli. Pro zraněnou ženu přiletěl vrtulník.

„Autobus jedoucí směrem do Slavkova v pravém jízdním pruhu začalo před křižovatkou u Velešovic předjíždět osobní auto značky Audi,“ uvedla policejní mluvčí Iva Šebková. Vozidlo se ale nestihlo včas zařadit před autobus, narazilo do jeho boku a poté vyjelo ze silnice. Kvůli riskantnímu kroku nakonec skončilo v poli.

Při nehodě se zranili tři lidé, kteří cestovali v automobilu. Z nich šedesátiletá řidička byla těžce a další dva středně těžce zraněni. Žena měla vážně poraněnou končetinu, musel pro ni přiletět vrtulník. Záchranáři ji uvedli do umělého spánku a převezli do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. 

„Přesné příčiny nehody, při níž vznikla škoda za asi půl milionu korun, zůstávají nadále v šetření policie. Dechové zkoušky vyloučily, že by řidiči byli pod vlivem alkoholu nebo drog,“ dodala Šebková.

Doprava byla na místě nehody řízena přes dvě hodiny kyvadlově, vozidla musela projíždět pomalu jedoucími kolonami.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře