Reklama
reklama

Na Vyškovsku kvůli bouřce padaly nejen stromy

Silný vítr, který doprovázel déšť a bouřky, za sebou na Vyškovsku zanechal menší spoušť. Několik popadaných stromů a větví odklízeli hasiči v úterý odpoledne.

K deseti událostem vyjížděli po čtvrté hodině vyškovští požárníci. V Kozlanech narazilo osobní auto do spadlého stromu, řidička vyvázla bez zranění. „Práci s rozřezáním stromů měli hasiči ve Vyškově na ulici Kostelní  a Sochorova. Zasahovali však také v dalších částech města,“ popsal mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Asi patnáct metrů vysoký strom strhnul v Dědicích na ulici Víta Nejedlého dráty elektrického napěti. „Několik výjezdů k popadaným stromům a větvím zaznamenali hasiči také v Brně, Mikulově a Pohořelicích,“ dodal. Po šesté hodině už k podobným situacím vyjíždět nemuseli.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře