Reklama
reklama

Na hřbitov museli volat pyrotechnika

Neobvyklý předmět ukrýval hrob na hřbitově v obci Krásensko na Vyškovsku. O víkendu jej při výkopových pracích na jednom z hrobů našel místní hrobník.

Zkorodovaný kulatinový objekt se špičkou na konci připomínal munici z druhé světové války.

Proto se hrobník rozhodl zavolat raději na tísňovou linku policie, aby předmět prověřila a případně provedla jeho likvidaci.

Přivolaný pyrotechnik si nález převzal, po jeho prohlédnutí však jakékoli nebezpečí vyloučil. Vyhodnotil jej totiž pouze jako předmět, který připomíná munici a jeho profesionální likvidace není nutná.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře