Reklama
reklama

Motorkář předjížděl stojící auto, které se neočekávaně rozjelo. Zemřel

Tragickou dopravní nehodu řešili hasiči a policisté u Otnic na Vyškovsku. Čtyřiačtyřicetiletý motocyklista tam v úterý směrem na Újezd havaroval. V nemocnici podlehl závažným zraněním.

Dopoledne v Otnicích předjížděl řidič motocyklu auto jedoucí před ním. „Po předjetí se však nezařadil a pokračoval v levém jízdním pruhu. Zřejmě se rozhodl předjet i stojící osobní automobil značky Volvo, který však právě začal odbočovat vlevo k firmě Brož,“ popsala policejní mluvčí Alice Musilová.

Došlo k nárazu, který způsobil těžké zranění motorkáři, pro něhož musel přiletět vrtulník. Lehce utrpěl pětatřicetiletý muž za volantem Volva. Řidič motorky srážku nepřežil. „Nehoda se stala na odbočce k místní firmě a neměla proto vliv na provoz po hlavní silnici,“ upřesnil mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře