Reklama
reklama

Motorkář předjížděl stojící auto, které se neočekávaně rozjelo. Zemřel

Tragickou dopravní nehodu řešili hasiči a policisté u Otnic na Vyškovsku. Čtyřiačtyřicetiletý motocyklista tam v úterý směrem na Újezd havaroval. V nemocnici podlehl závažným zraněním.

Dopoledne v Otnicích předjížděl řidič motocyklu auto jedoucí před ním. „Po předjetí se však nezařadil a pokračoval v levém jízdním pruhu. Zřejmě se rozhodl předjet i stojící osobní automobil značky Volvo, který však právě začal odbočovat vlevo k firmě Brož,“ popsala policejní mluvčí Alice Musilová.

Došlo k nárazu, který způsobil těžké zranění motorkáři, pro něhož musel přiletět vrtulník. Lehce utrpěl pětatřicetiletý muž za volantem Volva. Řidič motorky srážku nepřežil. „Nehoda se stala na odbočce k místní firmě a neměla proto vliv na provoz po hlavní silnici,“ upřesnil mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře