Reklama
reklama

Mladík loni naházel petardy do poštovních schránek, policisté ho nyní dopadli

Zřejmě do dětských let se chtěl vrátit dvacetiletý mladík, který v prosinci naházel petardy do poštovních schránek ve Vyškově. Policie jej v současné době dopadla a muži hrozí za škodu devadesát tisíc korun až rok ve vězení.

Neobvyklou zábavu si 16. prosince loňského roku zvolil dvacetiletý muž ve Vyškově. Rozhodl se vyzkoušet, co zábavná pyrotechnika způsobí, když se dá do schránky. Šesti různým bytovkám tak způsobil neobvyklou poštovní nadílku.

„Pachatel ve večerních hodinách naházel explodující petardy do schránek na dopisy a ty následně výbuchy zcela zničily. Škoda byla vyčíslena na více než osmdesát osm tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Iva Šebková.

Mladíka policie nyní odhalila a sdělila mu podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. „Pachateli hrozí až roční trest odnětí svobody,“ dodala.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře