Reklama
reklama

Mladá dívka skočila v Rousínově pod vlak, je vážně zraněná

V sobotu v nočních hodinách byla v blízkosti ulice V Sídlišti nalezena dívka po střetu s vlakem. Pravděpodobně chtěla spáchat sebevraždu.

Utrpěla závažná poranění. „Bylo nutné zastavit zevní krvácení, zafixovat zlomeniny, monitorovat životní funkce a podávat nitrožilně potřebné léky,“ popsala mluvčí policie Alice Musilová. Zasahující lékařka uvedla pacientku do umělého spánku a zajistila ventilaci pomoci umělé plicní ventilace.

Po ošetření a stabilizování stavu v terénu byla pacientka transportována na urgentní příjem brněnského traumacentra. Provoz na silnici byl po nočním zastavení zase obnoven v brzkých ranních hodinách.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře